Wiadomości

„Wiosna na sportowo” w wykonaniu chorzowskich policjantów

Data publikacji 06.06.2024

Akcja „Wiosna na sportowo” trwa od 15 maja do 16 czerwca 2024 r. Włączyli się w nią chorzowscy policjanci i pracownicy cywilni. Wszystko po to, by wspomóc Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W czasie trwania akcji należy w dowolnym miejscu, przez co najmniej 30 minut pokonać dowolny dystans w wybrany przez siebie sposób. Może to być wycieczka rowerowa, bieg, jazda na rolkach, pływanie, spływ kajakiem czy zwykły spacer. Każdy ruch, czy to w formie rekreacyjnej, czy sportowej, poprawia nasze zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo można w ten sposób pomóc osieroconym rodzinom policyjnym.

W akcje włączyli się chorzowscy policjanci i pracownicy cywilni, którzy spotkali się pod Stadionem Śląskim, aby wykonać aktywność fizyczną. Na starcie nie zabrakło biegaczy, rowerzystów, rolkarzy oraz jednej miłośniczki hulajnogi.
Po wspólnym starcie każdy przybrał własne tempo i kierunek, aby po 30 minutach ponownie się spotkać, tym razem pod Planetarium.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy ukończyli osiemnasty rok życia do wzięcia udziału w akcji. Wystarczy pół godziny dowolnej aktywności na świeżym powietrzu i uiszczenie opłaty startowej.
W akcji można wziąć udział, zapisując się pod tym linkiem. Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej.

  • Grupowe zdjęcie policjantów
  • Zdjęcie policjantów rozmawiających przed biegiem
  • Zdjęcie przedstawia uczestników biegu
  • Zdjęcie przedstawia uczestników wydarzenia
  • Zdjęcie przedstawia uczestników wydarzenia
  • Zdjęcie przedstawia uczestników wydarzenia podczas biegu

Nagranie audio Audiodeskrypcja_do_filmu.mp3

Pobierz plik Audiodeskrypcja_do_filmu.mp3 (format mp3 - rozmiar 801.21 KB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony