Wiadomości

Znamy laureatów konkursu Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie

Data publikacji 19.04.2024

Dzisiaj nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek zimowy w miejscu zamieszkania – Zima 2024 pod nazwą: „Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie”. Celem konkursu było promowanie bezpiecznego spędzania czasu podczas zimowego wypoczynku. Zwycięzcom gratulujemy!

Celem konkursu, którego głównym organizatorem jest Wojewoda Śląski, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Śląski Kurator Oświaty i Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, było promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych.
Konkurs był adresowany do podmiotów organizujących wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania. Czas trwania konkursu obejmował okres od 29 stycznia 2024 roku do 26 lutego 2024 roku, a przedmiotem konkursu był kolaż zawierający treści uwzgledniające hasło konkursowe: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie. Nagrody w konkursie zostały przyznane za 1,2,3 miejsce.
Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki z posiedzenia komisji konkursowej z dnia 22 lutego 2024 r., złożonej z przedstawicieli organizatorów konkursu, która wyłoniła następujących laureatów konkursu:
1 miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 24 w Katowicach
2. miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gliwicach
3. miejsce – Gmina Wilamowice
wyróżnienie – Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI.
W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy wszystkim podmiotom zaangażowanym w uczestnictwo w konkursie i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu w przedmiocie bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych.

Powrót na górę strony