Wiadomości

Inspektor Mariola Biskup Komendantem Powiatowym Policji w Lublińcu

Data publikacji 15.04.2024

W lublinieckiej komendzie odbyło się powitanie nowego komendanta. Od 15 kwietnia 2024 roku obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu pełni inspektor Mariola Biskup, która wcześniej sprawowała funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. dr Tomasz Michułka rozkazem personalnym powierzył z dniem 15 kwietnia 2024 roku pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu insp. Marioli Biskup dotychczasowemu Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Rozkaz nowej szefowej lublinieckiej jednostki wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Jacek Stelmach.

Insp. Mariola Biskup służbę w Policji pełni od 1997 roku. W 2001 roku ukończyła Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Witając się, insp. Mariola Biskup oświadczyła, że objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu traktuje jako nowe wyzwanie, w swojej dotychczasowej karierze i zrobi wszystko, aby sprostać wymaganiom stawianym przed dzisiejszą Policją.

  • na zdjęciu widoczni są umundurowania policjanci części stoi w szeregu na wprost stoi dwóch umundurowanych komendantów i jedna umundurowana komendant
  • na zdjęciu widoczni są umundurowani policjanci w mundurach galowych
  • na zdjęciu widoczni są dwaj komendanci w galowych mundurach i jedna komendant w mundurze galowym
  • na zdjęciu widoczna jest komendant składająca meldunek zastępy komendanta wojewódzkiego obok stoi komendant zastępca komendant powiatowej
  • na zdjęciu widoczni  trzej umundurowani policjanci
  • na zdjęciu widoczny jest umundurowany policjant ściskający rękę umundurowanej komendant
Powrót na górę strony