Wiadomości

Poszukujemy kierowcy ciemnego opla insigni widocznego na nagraniu

Data publikacji 30.03.2024

Publikujemy nagranie z wideorejestratora pojazdu, na którym widoczne są niebezpieczne manewry kierującego pomarańczowym audi. Policjanci z Ogniwa ds. Wykroczeń mysłowickiej komendy poszukują kierowcy czarnego opla insigni widocznego na nagraniu. Osoby, które mogą posiadać informację na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 47 85 262 00 lub na email: prewencja@myslowice.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Ogniwa ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach poszukują kierującego ciemnym oplem insignia, który został zarejestrowany na poniższym nagraniu z samochodowego rejestratora.
Na nagraniu widoczne jest niebezpieczne zachowanie kierującego pomarańczowym audi wobec poszukiwanego kierującego. Do zdarzenia doszło na mysłwoickim odcinku autostrady A4 23 marca 2024 roku. 
Jeśli macie Państwo informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego ciemnym Oplem prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym mysłowickiej komendy pod numerem telefonu 47 85 262 00 lub na email:  prewencja@myslowice.ka.policja.gov.pl.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.04 MB)

Nagranie audio audiodeskrypcja

Pobierz plik audiodeskrypcja (format mp3 - rozmiar 361.22 KB)

Powrót na górę strony