Wiadomości

Podziękowała policjantowi za natychmiastową pomoc

Data publikacji 17.02.2024

Dzięki natychmiastowej reakcji i zaangażowaniu funkcjonariusza jastrzębianka odzyskała część skradzionych pieniędzy. Wdzięczność za szybką i skuteczną interwencję jastrzębskiego policjanta, kobieta wyraziła w podziękowaniu, które trafiło na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju młodszego inspektora Tomasza Hynka, wpłynęły pisemne podziękowania od mieszkanki naszego miasta, w których wyraziła swoją wdzięczność i wyrazy uznania wobec policjanta z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą.

15 stycznia, kobieta padła ofiarą oszustwa. Z konta bankowego jastrzębianki dokonano nieautoryzowanych przelewów na kwotę 7500 złotych. Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że została oszukana, zgłosiła się na policję. Sprawą natychmiast zajął się policjant z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą jastrzębskiej komendy. Dzięki jego pomocy, reklamacja w banku została w części uznana i kobieta odzyskała połowę skradzionych jej pieniędzy. Okazało się, że oszust ukradł środki wcześniej włamując się na konto internetowe jastrzębianki.
Jastrzębscy śledczy prowadzą w tej sprawie czynności.

Pliki do pobrania

  • 22.27 KB
    Treść podziękowań.
Powrót na górę strony