Wiadomości

Zawsze uśmiechnięta i dzielna Julia czeka na pomoc - przekaż 1,5% z rozliczenia podatkowego

Data publikacji 12.02.2024

Julia jest córką siemianowickiego policjanta, która urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma zdrowotnymi problemami - zdiagnozowano u niej m. in. mózgowe porażenie dziecięce. Każdego dnia wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia rehabilitacyjne, które przynoszą efekty. Dużym wsparciem dla rodziców były przekazane do tej pory darowizny dla Julii z rozliczeń podatkowych. Warto pomóc i w tym roku.

W ubiegłym roku Julia zaczęła nowy etap w swoim życiu - rozpoczęła naukę w szkole. Niestety, od chwili urodzenia wiele czasu upływa dziewczynce na intensywnej rehabilitacji i konsultacjach lekarskich. Julcia urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma problemami zdrowotnymi. Zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka ma orzeczoną niepełnosprawność. Każdy, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi, wie, jakie jest to kosztowne. Bez wsparcia finansowego, leczenie Julki byłoby rozciągnięte w czasie, a czasami być możne nawet niemożliwe. A w przypadku walki o zdrowie, nie ma niczego cenniejszego od czasu. Trzeba działać tu i teraz.

Dlatego zwracamy się z gorącym apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać swoje 1,5% z rozliczenia podatkowego bądź wpłacić darowiznę na leczenie Julki. Dzięki dotychczasowemu wsparciu finansowemu darczyńców, Julia ma nowy wózek inwalidzki, na którym jeździ do szkoły, na spacery w ulubione miejsca i poznaje nowe zakątki. Otrzymane środki umożliwiają zapłatę za liczne wizyty lekarskie. Dużym obciążeniem finansowym dla rodziców Julki są niezbędne dla dalszej walki o zdrowie dziewczynki turnusy rehabilitacyjne. Dzięki wpłatom, Julcia może się intensywnie rehabilitować na takich wyjazdach, a kolejne turnusy, na które byłyby przeznaczone datki, zdecydowanie poprawiają jej sprawność fizyczną. Pomimo ciężkiej pracy, jaką Julia każdego dnia musi wykonywać, jest uśmiechniętą i pogodną dziewczynką, którą ciekawi otaczający świat i która ma swoje pasje.

Prosimy o przekazanie 1,5% podatku, aby pomóc w rehabilitacji Julii. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 000074709. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” trzeba wpisać: Julia Wachstiel.

Można także wpłacić dowolny datek na konto Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000 z dopiskiem Julia Wachstiel.

na zdjęciu plakat opisujący historię Julki i możliwość jej wsparcia

  • na zdjęciu Julka na wózku
  • na zdjęciu Julka na wózku
  • na zdjęciu Julka na wózku
Powrót na górę strony