Wiadomości

Trwa licytacja obrazu namalowanego przez Komendanta

Data publikacji 31.01.2024

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej, dlatego przypominamy o aukcji, która trwa nieco krócej, bo do 9 lutego. W ramach 32. Finału WOŚP przekazaliśmy na licytację obraz autorstwa Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. Zapraszamy i zachęcamy do licytacji!

Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowej aukcji charytatywnej, której dewizą jest hasło "Pomagamy i chronimy", które na co dzień kieruje działaniami policjantów. Jednakże, co równie ważne, jest to przekonanie, że każdy z nas może i powinien wspierać inicjatywy dobroczynne, gdziekolwiek jesteśmy. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (WOŚP) ta idea staje się rzeczywistością.

Z dumą dołączyliśmy do tego szlachetnego celu, przekazując na licytację niezwykłe dzieło sztuki autorstwa Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie, inspektora Jacka Stelmacha, zatytułowane "Piękny jest ten świat". Obraz o wymiarach 40x50, wykonany techniką akrylową jest wyrazem głębokiego przekonania o pięknie otaczającego nas świata.

Twoja aktywność na tej aukcji nie tylko umożliwia zdobycie wyjątkowego dzieła sztuki, ale przede wszystkim wspiera działania WOŚP.
Zachęcamy do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie!

Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/obraz-komendatnta-powiatowego-policji-w-cieszynie-15094092573

Powrót na górę strony