Wiadomości

Komendanci dziękują za współpracę

Data publikacji 12.01.2024

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Roman Rabsztyn oraz Jego Zastępca inspektor Marek Nowakowski odchodzą na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji oficerowie skierowali do policjantów i pracowników Policji listowne podziękowania.

W związku ze zdaniem obowiązków Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz zakończeniem mojej służby w Policji pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim wspaniałym ludziom, których miałem przyjemność spotkać w trakcie mojej długoletniej drogi zawodowej. Dziękuję tym z którymi miałem przywilej współpracować, którzy byli dla mnie nie tylko doradcami, lecz również pomocną dłonią, wspierając mnie i obdarzając zaufaniem. Z głębi serca wyrażam moją wdzięczność. Trzydzieści cztery lata służby w śląskim garnizonie Policji to dla mnie okres paten wyzwań. Oddałem tej służbie cały swój potencjał, zaangażowanie i serce. Służba na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji była dla mnie szczególnym wyróżnieniem oraz czasem poczucia ogromnej odpowiedzialności za podległych mi funkcjonariuszy i pracowników. Wierzę, że owoce naszej wspólnej pracy staną się inspiracją do kolejnych działań na rzecz dobra społeczeństwa oraz naszej formacji. Składam również najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności, optymizmu oraz wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wypełniania codziennych obowiązków. Pragnę wyrazić serdeczne podziękowania każdemu funkcjonariuszowi i pracownikowi śląskiej Policji, gdyż to Wy jesteście bohaterami policyjnych sukcesów. Współpraca z Państwem była dla mnie niezwykłym zaszczytem. Z wyrazami szacunku nadinsp. Roman Rabsztyn Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach Katowice, 12 stycznia 2024 r.

Szanowni Państwo, drogie koleżanki i koledzy, W związku z zakończeniem służby na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach pragnę serdecznie podziękować Państwu za dotychczasową współpracę. Podczas wieloletniej służby miałem to szczęście i przywilej poznać na swojej drodze wielu wspaniałych i serdecznych ludzi. Dzisiaj chciałbym Państwu serdecznie podziękować za te lata wspólnej służby i pracy, za okazywaną życzliwość i wsparcie oraz liczne dowody sympatii. Zawsze mogłem liczyć na Waszą pomoc oraz wyrozumiałość. Dzięki Wam mogłem doskonalić swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje. Mam nadzieję, że nasza współpraca pozostanie na długo w pamięci. Żegnając się ze śląskim garnizonem Policji, życzę Państwu dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a przede wszystkim doskonałego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Życzę, aby Wasza służba i praca na rzecz społeczeństwa była źródłem powszechnego szacunku i uznania, abyście swoją postawą i codzienną pracą tworzyli chlubną historię Policji śląskiej. z wyrazami szacunku insp. Marek Nowakowski Katowice, 12 stycznia 2024 r.

Powrót na górę strony