Wiadomości

Podziękowanie dla policjantów z sosnowieckiej drogówki

Data publikacji 30.11.2023

Do Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęło podziękowanie dla dwóch policjantów drogówki, sierżanta sztabowego Dariusza Stolarka i sierżanta Kacpra Wardy. Kobieta w ten sposób chciała złożyć wyrazy uznania za udzielenie jej pomocy. Poniżej publikujemy treść podziękowania.

Zima dała się we znaki kierowcom. Szczególnie na początku tygodnia, gdy padał śnieg, warunki były trudne. Przekonała się o tym mieszkanka naszego miasta, która jadąc rano do pracy ulicą Maczkowską, w pewnym momencie zjechała na pobocze i nie mogła kontynuować dalszej jazdy. Z pomocą przyszli jej przejeżdżający nieopodal policjanci z sosnowieckiej drogówki -  sierżant sztabowy Dariusz Stolarek i sierżant Kacper Warda.

Gdy mundurowi zauważyli stojący na poboczu samochód, postanowili pomóc. Szybko wypchnęli auto, dzięki czemu kobieta mogła kontynuować drogę do pracy.  Po tym zdarzeniu, na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu, młodszego inspektora Sławomira Zagrobelnego, wpłynęły podziękowania z wyrazami wdzięczności za udzielenie pomocy. 

Wdzięczność osób, którym pomagamy, jest dla nas najlepszą nagrodą! Dziękujemy!

Powrót na górę strony