Wiadomości

Dzielnicowy o wielkim sercu

Data publikacji 19.11.2023

Aspirant sztabowy Grzegorz Antkowiak to raciborski dzielnicowy, którego pasją jest pomoc potrzebującym. Dowodem tego jest jego wieloletni wolontariat i współpraca z Katolicką Fundacją Dzieciom przy Parafii Piotra i Pawła w Katowicach. Przy ogromnym wsparciu rodzin z Rudnika oraz Szonowic, udało się zorganizować kolejną już zbiórkę.

Celem Fundacji jest organizowanie stałej pomocy dzieciom, które jej potrzebują. Dzielnicowy Grzegorz już od wielu lat współpracuje z Katolicką Fundacją Dzieciom w Katowicach. Jeszcze, gdy był tam wiele lat dzielnicowym, prowadził szereg przedsięwzięć i spotkań z wychowankami w tematach profilaktycznych z szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Po przejściu do raciborskiej komendy, dzielnicowy nie zapomniał o dzieciach i nie zakończył swojej współpracy - nadal jest wolontariuszem. 

Kolejny już raz zorganizował on zbiórkę - tym razem żywności, zabawek, środków czystości, odzieży oraz fotelików samochodowych. Jego pomysł uzyskał ogromne wsparcie i pomocy od rodzin z Szonowic i Rudnika.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki.

Powrót na górę strony