Wiadomości

Wyładowała agresję w poczekalni chorzowskiej komendy

Data publikacji 24.08.2023

Policyjnym dozorem została objęta 20-latka, która wpadła w szał w poczekalni chorzowskiej komendy i zaczęła niszczyć przedmioty, które się tam znajdowały. Kobieta odpowie też za kradzież rozbójniczą, której dopuściła się niedługo po wyjściu z policyjnego budynku. Grozi jej 10 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu do chorzowskiej komendy przyszła młoda kobieta. Pytała o siedzibę straży miejskiej. Gdy usłyszała, że budynki dzieli kilka kilometrów, swoje emocje postanowiła wyładować na stojącym obok doniczkowym kwiatku. Zaczęła również niszczyć leżący obok telefon. Jeden z policjantów uniemożliwił jej demolowanie poczekalni chorzowskiej komendy. Gdy była już w rękach patrolu prewencji, postanowiła dołożyć sobie zmartwień, znieważając interweniujących policjantów. Kobieta została zatrzymana, usłyszała zarzuty zniszczenia mienia i znieważenia mundurowych.

To jednak nie koniec. Niedługo po zwolnieniu kobiety, mundurowi otrzymali zgłoszenie o sprawczyni kradzieży rozbójniczej w jednym z chorzowskich marketów. Po przyjeździe na miejsce interwencji okazało się, że to ta sama kobieta. Grozi kara 10 lat więzienia.

Film Film.mp4

Pobierz plik Film.mp4 (format mp4 - rozmiar 13.04 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 399.66 KB)

Powrót na górę strony