Wiadomości

Sprawdź się na policyjnym torze przeszkód i dołącz do nas!

Data publikacji 06.07.2023

Marzysz o karierze w Policji? To świetnie! Mamy dla Ciebie doskonałą okazję, by sprawdzić, czy masz szansę zostać policjantem. Już 12 lipca br. możesz zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji na zajęcia otwarte organizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 12 lipca w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinach:

  • 8.00
  • 10.00
  • 12.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.

  • probnytsf@ka.policja.gov.pl
  • 798 032 444

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Na zdjęciu widać osobę pokonującą test sprawności fizycznej do policji oraz policyjnego instruktora, który nadzoruje przebieg próby. Na zdjęciu zamieszczono tekst: Czekamy na zgłoszenia. Sprawdź się. 12.07.2023. Próbny test sprawności fizycznej do Policji. Adres e-mail: probnytsf@ka.policja.gov.pl tel. 798 032 444

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.


Zapraszamy na kolejne odsłony projektu! Już wkrótce podamy kolejny termin zajęć otwartych.


Jeśli zamierzasz do nas dołączyć, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do śledzenia i polubienia naszych fanpage’ów. Dzięki temu będziecie mogli lepiej nas poznać.

Aktualnie jesteśmy na platformach społecznościowych:

  • Instagram 

Zostań śląskim policjantem

https://bit.ly/zostan-slaskim-policjantem-ig

  • Facebook

Zostań śląskim policjantem

https://www.facebook.com/zostan.slaskim.policjantem

  • na grupie Facebook

Zostań śląskim policjantem. Pytania i odpowiedzi.

https://facebook.com/groups/zostan.slaskim.policjantem/

Powrót na górę strony