Wiadomości

Śmiertelny wypadek motocyklisty. Apalujemy o ostrożność!!

Data publikacji 01.06.2023

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Sarni Stok w Bielsku-Białej. Kierujący toyotą zderzył się z motocyklistą. Niestety obrażenia kierującego jednośladem okazały się śmiertelne.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed 17.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Sarni Stok w Bielsku-Białej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 46-letni kierowca toyoty wyjeżdżając z ulicy Sarni Stok na ulicę Warszawską, zderzył się z motocyklistą, który jechał w kierunku centrum. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, 32-letni kierowca jednośladu zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

Niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, między innymi poprzez nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czy nadmierną prędkość, może skończyć się tragedią. Dlatego tak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i przewidywanie niebezpiecznych sytuacji, stosując się do zasady ograniczonego zaufania.

  • Na jezdni znajduje się uszkodzony motocykl
  • Na zdjęciu widoczne jest skrzyżowanie na którym w oddali widać policjantów kierujących ruchem. Na środku skrzyzowania znajduje się rozłozony parawan strazy pożarnej. Obok niego stoją policjanci.
  • Na zdjęciu widać skrzyżowanie na którym w oddali znajduje się parawan. Obok ustawiony jest radiowóz a po drugiej stronie widać samochód strazy pożarnej.
Powrót na górę strony