Wiadomości

Policyjna obława za sprawcami rozboju

Data publikacji 24.03.2023

Pszczyńscy policjanci prowadzili obławę za sprawcami napadu na kantor. Do przestępstwa doszło w Tychach, na ulicy Jaskrów. Stróże prawa proszą o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Gdy wczoraj przed godziną 18.00 pszczyński dyżurny został powiadomiony, że w Tychach doszło do napadu na kantor, natychmiast podjęto działania. Wytypowano możliwe trasy ucieczki sprawców i skierowano na miejsce policjantów. Pszczyńscy stróże prawa działali na terenie powiatu wraz z policjantami z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Bielska-Białej. Kierowcy jadący w kierunku Pszczyny od strony Tychów musieli liczyć się ze szczegółowymi kontrolami. W dalszym ciągu trwają intensywne czynności mające na celu zatrzymanie sprawców napadu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców zdarzenia proszone są o kontakt z mundurowymi z tyskiej komendy lub telefoniczny pod numerem telefonu: 47 85 512 00, 47 85 512 55 lub 112.

  • Zdjęcie przedstawia policjantów ustawionych po obu stronach pasa jezdni podczas kontroli drogowej.
  • Zdjęcie przedstawia policyjn sygnały, z tyłu widoczni policjanci podczas kontroli drogowych.
  • Zdjęcie przedstawia policjantów przy kontrolowanym samochodzie.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.95 MB)

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 587.24 KB)

Powrót na górę strony