Wiadomości

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie''

Data publikacji 16.01.2023

16 stycznia rusza nowa edycja konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania. Adresowany do organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży konkurs ma na celu promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania.

16 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja konkursu pod nazwą ''Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie''. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania. Adresatami rozgrywki o najlepiej zaplanowany zimowy odpoczynek dla dzieci i młodzieży, są podmioty zajmujące się organizowaniem wypoczynku w miejscu zamieszkania.

Inicjatorami konkursu są: Wojewoda Śląski wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty i Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym. Konkurs potrwa w okresie od 16 do 29 stycznia, a ostateczny termin nadsyłania prac upływa 3 lutego 2023 roku (decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach). 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach kolaż ze zdjęć ze zrealizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Praca musi zawierać treści związane z realizowaną formą wypoczynku z uwzględnieniem realizacji haseł: ''bezpiecznie, zdrowo, zabawnie''. 

Zwycięzca zostanie ogłoszony do dnia 10 lutego 2023 roku na stronie internetowej organizatorów. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody rzeczowe. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Powrót na górę strony