Wiadomości

Mistrzostwa Świata Piłki Ręcznej w Spodku

Data publikacji 11.01.2023

Informujemy, że na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023, które rozpoczynają się już dzisiaj, w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego w Katowicach.

Informujemy, że na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023, które rozpoczynają się już dzisiaj w Katowicach, zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego.

Pierwsze spotkanie podczas Mistrzostw Świata Piłki Ręcznej 2023 już dzisiaj. Część meczów zostanie rozegrana w katowickim Spodku. Informujemy, że na czas Mistrzostw, w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie hali widowiskowo-sportowej Spodek.

Apelujemy do kibiców wybierających się na mecze o korzystanie z centrów przesiadkowych i pozostawianie pojazdów na parkingach mieszczących się przy nich.

Przypominamy również o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zwracaniu szczególnej uwagi na pieszych. W wielu miejscach, w dniach rozgrywania meczów, można spodziewać się ręcznego kierowania ruchem przez policjantów i inne upoważnione do tego osoby.

 

Źródło: http://www.spodekkatowice.pl

Powrót na górę strony