Wiadomości

Świąteczny flash mob z policyjną orkiestrą. odcinek 3- Rybnik

Data publikacji 19.12.2022

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniego już flash moba zorganizowanego tym razem na rynku w Rybniku. Po raz trzeci muzycy z policyjnej orkiestry zagrali swoje aranżacje świątecznych utworów dla niczego nieświadomych mieszkańców. Film ten zapowiada koncert, jaki odbędzie się już jutro o godzinie 17:00 na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Trzecia, ostatnia już odsłona niespodzianki, jaką zorganizowali dla mieszkańców Śląska policjanci. Trzeci flash mob odbył się na rynku w Rybniku. Muzycy z policyjnej orkiestry po raz kolejny zaskoczyli zgromadzonych na rynku mieszkańców i zagrali kilka świątecznych utworów. Zgromadzeni ludzie mieli okazję usłyszeć kilka utworów, po których zagraniu policjanci zniknęli w tłumie równie szybko, jak się pojawili. Zachęcamy do obejrzenia ostatniego z odcinków flash mob, który powstał w Rybniku.

Koncert Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbędzie się 20 grudnia o godzinie 17.00 przy Jarmarku Bożonarodzeniowym na katowickim rynku. Serdecznie zapraszamy!

Opis filmu: film z występu orkiestry policyjnej na rynku w Rybniku

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 43.37 MB)

Opis nagrania: audiodeskrypcja do filmu

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 485.06 KB)

Powrót na górę strony