Wiadomości

Poszukiwany wpadł na porodówce

Data publikacji 19.10.2022

Siemianowiccy policjanci zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali 25-latka, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna ukrywał się, ponieważ chciał uniknąć więzienia, które zasądzono mu w związku z niepłaceniem alimentów. Kryminalni zatrzymali 25-latka na porodówce, gdzie pojechał po obecną partnerkę i ich nowonarodzone dziecko.

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób każdego dnia zbierają informacje dotyczące miejsc przebywania osób poszukiwanych. Bywa, że zatrzymują takie osoby bardzo szybko, niekiedy potrzebują więcej czasu. Poszukiwani na różne sposoby próbują uniknąć kary więzienia i zmylić trop policjantów.

W ostatnim czasie stróże prawa namierzyli i zatrzymali 25-latka, który poszukiwany był w związku z niepłaceniem alimentów. Mężczyzna wpadł na porodówce, gdzie pojechał, by odebrać swoją nową partnerkę i ich dziecko, które właśnie przyszło na świat. Niestety musiał szybko pożegnać się z rodziną i w kajdankach opuścił szpital. Stamtąd został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu karę.

Powrót na górę strony