Wiadomości

Zaproszenie na inaugurację akcji "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo"

Data publikacji 19.10.2022

Zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie informacyjne poświęcone akcji "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo". Działania zainaugurowane będą 20 października o 10.00 na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Atuomobilklubu Śląskiego w Katowicach przy ul. Pszczyńskiej 13. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na właściwe ustawienie świateł pojazdu, które zwłaszcza w okresie jesiennym ma szczególny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Od 20 października do 15 grudnia 2022 roku, w ramach ogólnopolskiej akcji "Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, realizowane będą działania mające na celu zwrócenie uwagi uczestników ruchu drogowego na prawidłowe oświetlenie pojazdów, które niewątpliwie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. W dniach 22 października, 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia, w wybranych stacjach diagnostycznych, wszyscy chętni kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoich pojazdach. Ponadto użytkownicy aplikacji "Yanosik" będą mieli dostęp do informacji na temat akcji oraz o lokalizacji najbliższej stacji biorącej udział w akcji.

20 października o 10.00 na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Automobilklubu Śląskiego w Katowicach przy ulicy Pszczyńskiej 13, odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedstawicieli mediów rozpoczynające działania.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane redakcje. Osobami wyznaczonymi do kontaktu w sprawie akcji są:

- aspirant Szymon Czysz  telefon 798 032 070,

- sierżant sztabowy Damian Sokołowski telefon 887 835 030.

Powrót na górę strony