Wiadomości

Tymczasowy areszt dla narkotykowego dilera

Data publikacji 30.09.2022

Na wniosek śledczych i prokuratury, będziński sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 30-letniego dilera. Zatrzymany przez mundurowych mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających innym osobom. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Będzińscy kryminalni ustalili, że 30-letni mieszkaniec Grodźca może być związany z przestępczością narkotykową w mieście. Policjanci pojechali do mieszkania mieszkańca Będzina, a ich niespodziewana wizyta zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny. Stróże prawa zabezpieczyli marihuanę, z której można było przygotować blisko 70 porcji dilerskich oraz gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien. Kryminalni ustalili także, że mężczyzna kilkanaście razy udzielał środki odurzające innym osobom. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, 30-latek usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora będziński sąd tymczasowo aresztował podejrzanego, któremu grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

  • Susz koloru zielono-brunatnego w woreczku
  • Policjant trzymający zatrzymanego, który ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu na terenie parkingu będzińskiej komendy.
  • Policjant prowadzący zatrzymanego po schodach na terenie będzińskiej komendy.
Powrót na górę strony