Wiadomości

Policjant z katowickiego oddziału prewencji Mistrzem Polski w łucznictwie

Data publikacji 26.09.2022

W dniach od 17 do 18 września w Legnicy odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Łucznictwie Klasycznym. Sierżant Adam Ścibski z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach zdobył tam tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski na rok 2022 w kategorii 30+. To kolejny medal w dorobku policjanta, który w sierpniu zdobył "brąz" w Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Polowym FIELD.

Sukcesem dla sierżanta Adama Ścibskiego z katowickiego oddziału prewencji zakończyły się rozgrywane w dniach od 17 do 18 września Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Łucznictwie Klasycznym. W zorganizowanych przez Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży Strzelec w Legnicy zawodach uczestniczyło wiele zawodniczek i zawodników z kraju i z zagranicy, którzy rywalizowali ze sobą w 6 kategoriach wiekowych. Sierżant Adam Ścibski, po 2 dniach emocjonujących zmagań na torach łuczniczych, nie dał szans rywalom i zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski na rok 2022. 

Medal ten jest już kolejnym w dorobku policjanta. W dniach od 20 do 21 sierpnia wywalczył on „brąz” w Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Polowym FIELD w świętokrzyskim Mękarzowie.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy Adamowi kolejnych sukcesów!

Zdjęcie przedstawia dyplom za zajęcie I miejsca dla sierżanta Adama Ścibskiego w rozgrywanych w dniach od 17 do 18 września Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w Łucznictwie Klasycznym, zorganizowanych przez Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży Strzelec w Legnicy

Zdjęcie przedstawia dyplom za zajęcie III miejsca dla sierżanta Adama Ścibskiego w rozgrywanych w dniach od 20 do 21 sierpnia Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Polowym FIELD w świętokrzyskim Mękarzowie.

  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski podczas swojej próby trzyma łuk w lewej ręce, a prawą napina cięciwę z założona strzałą. Ujęcie od tyłu.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski podczas swojej próby trzyma łuk w lewej ręce, a prawą napina cięciwę z założona strzałą. Ujęcie z prawej tylnej strony.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski zaraz po oddaniu strzału trzyma lekko opuszczony łuk w lewej ręce, prawa pozostała w charakterystycznym zgięciu. Ujęcie z prawej tylnej strony.
  • Zdjęcie. 2 łuki ułożone na stojakach. W tle tory z tarczami.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski stojący na najwyższym stopniu podium z medalem na szyi i dyplomem w ręce. Ujęcie indywidualne.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski stojący na najwyższym stopniu podium z medalem na szyi i dyplomem w ręce. Na 2 i 3 miejscu pozostali zawodnicy.
  • Zdjęcie. Zdjęcie grupowe z zawodów w łucznictwie polowym. Sierżant Adam Ścibski stoi na najniższym stopniu podium z medalem na szyi i dyplomem w rękach.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski pozuje w mundurze ćwiczebnym przed wejściem do budynku dowództwa i zespołów Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Na szyi ma zawieszone medale za 1 i 3 miejsce Mistrzostw polski, w ręce trzyma swój łuk. Ujęcie z półprofilu.
  • Zdjęcie. Sierżant Adam Ścibski pozuje w mundurze ćwiczebnym przed wejściem do budynku dowództwa i zespołów Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Na szyi ma zawieszone medale za 1 i 3 miejsce Mistrzostw polski, w ręce trzyma swój łuk. Ujęcie frontalne.
Powrót na górę strony