Wiadomości

Zapraszamy na uroczystości nadania i wręczenia sztandaru KMP w Jaworznie oraz odsłonięcia obelisku z tablicą poświęconą „Pamięci Funkcjonariuszy 7. Kompanii Rezerwy Policji Państwowej”

Data publikacji 21.09.2022

W dniu 23 września br. o godz. 11:00 na Rynku Głównym w Jaworznie odbędzie się uroczysty apel z okazji nadania i wręczenia sztandaru Komendzie Miejskiej Policji w Jaworznie oraz odsłonięcie obelisku z tablicą „Pamięci Funkcjonariuszy 7. Kompanii Rezerwy Policji Państwowej”. Serdecznie zapraszamy wszystkich policjantów wraz z rodzinami, emerytów i rencistów policyjnych, pracowników Policji, mieszkańców naszego miasta oraz media do udziału w uroczystości.

Do udziału w naszej uroczystości serdecznie zapraszamy wszystkich policjantów wraz z rodzinami, emerytów i rencistów policyjnych, pracowników Policji, jak również wszystkich mieszkańców Jaworzna. Zapraszamy sympatyków Policji oraz młodzież i dzieci, które będą mogły z bliska przyjrzeć się policyjnemu ceremoniałowi. Nasze zaproszenie kierujemy również do przedstawicieli mediów – dziennikarzy wraz z fotoreporterami oraz operatorami kamer.

Poniżej przedstawiamy program uroczystości:

10.00 – uroczysta Msza Święta w Kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny przy ul. Plac Św. Jana 1 w Jaworznie. Po mszy nastąpi przemarsz pododdziałów oraz gości na Rynek Główny w Jaworznie,
11.10 – uroczysty apel: ceremonia nadania i wręczenia sztandaru dla Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie,
12.30 – odsłonięcie Obelisku z Tablicą „Pamięci Funkcjonariuszy 7. Kompanii Rezerwy Policji Państwowej” w Parku Zielona
Serdecznie zapraszamy !!!

Powrót na górę strony