Wiadomości

asp. sztab. Tomasz Muskała odznaczony przez prezydenta RP

Data publikacji 30.06.2022

Pełnomocnik Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich ds. Ochrony Informacji Niejawnych asp. sztab. Tomasz Muskała został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia dokonał Wicewojewoda Śląski Robert Magdziarz. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła policyjna orkiestra.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się wczoraj uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. Wśród wyróżnionych był asp. sztab. Tomasz Muskała – Pełnomocnik Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich ds. Ochrony Informacji Niejawnych, który z rąk Wicewojewody Śląskiego Roberta Magdziarza otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. 

W życiu asp. sztab. Tomasz Muskała z piekarskiej komendy nie ma miejsca na monotonię. Niewiele osób wie, że ten skromny i sympatyczny człowiek brał udział w misji pokojowej ONZ, a w czasie wolnym służy w ochotniczej straży pożarnej. Jest też zasłużonym honorowym dawcą krwi. Oprócz tego pisze wiersze, jednak jak sam przyznaje, jego największą pasją są górskie wspinaczki. 

MONOTONIA? NA PEWNO NIE Z NIM!

legitymacja oraz brązowy Krzyż Zasługi

Powrót na górę strony