Wiadomości

Kolejne sportowe sukcesy katowickiego dyżurnego

Data publikacji 27.05.2022

Katowicki policjant zdobył I miejsce na VIII Mistrzostwach Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc RAW. W kategorii wagowej do 140 kg nie miał sobie równych, wyciskając sztangę o wadze 217,5 kg. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko sportowych!

Aspirant sztabowy Krzysztof Banaś służbę w Policji rozpoczął ponad 17 lat temu. Obecnie pełni obowiązki dyżurnego Komisariatu III Policji w Katowicach.  Sport ważny jest w jego życiu od zawsze. Od 20 lat jego sportową pasją jest dźwiganie ciężarów. Pasja ta pomaga nie tylko odstresować się po służbie, ale pozwala również realizować się jako sportowcowi. Aspirant sztabowy Krzysztof Banaś wielokrotnie stawał już na podium zawodów. Wielokrotnie zajmował II i III miejsca podczas Mistrzostw Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Jest również wielokrotnym mistrzem wśród śląskich policjantów.

W tym roku, po wielomiesięcznych przygotowaniach, zdobył I miejsce podczas VIII Mistrzostw Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc RAW, które w dniach od 21 do 22 maja 2022 roku odbyły się we Wrocławiu. W kategorii wagowej do 140 kg nie miał sobie równych i wycisnął sztangę o wadze 217,5 kg.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko sportowych!

  • zdjęcie kolorowe: aspirant sztabowy Krzysztof Banaś leżący na ławeczce sportowej przygotowujący się do wyciskania ciężaru. Obok ławeczki znajdują eis osoby asekurujące zawodnika i osoby zgromadzone na widowni oraz sędzia zawodów
  • zdjęcie kolorowe: aspirant sztabowy Krzysztof Banaś na podium, gdzie zajął I miejsce I miejsce podczas VIII Mistrzostw Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi RAW i EQ
  • zdjęcie kolorowe: aspirant sztabowy Krzysztof Banaś w stroju sportowym
Powrót na górę strony