Wiadomości

Z mamą bezpiecznie na drodze!

Data publikacji 26.05.2022

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji policjanci z żywieckiej drogówki, wspólnie z przedszkolakami z przedszkola nr 9 w Żywcu, zrealizowali spot profilaktyczny „Z mamą bezpiecznie na drodze””. W krótkim nagraniu dzieci przekazały mamom rady, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkim Mamom życzymy uśmiechu i radości, a przede wszystkim tego, aby zawsze pamiętały o swoim bezpieczeństwie!

Mama większości z nas kojarzy się z miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Zawsze jest blisko, gdy coś nam się stanie i przytuli, gdy jest nam źle. Tym razem, z okazji Dnia Matki, to dzieci chciały pokazać swoim rodzicielkom, jak bardzo są dla nich ważne. Dlatego, wspólnie z policjantami z żywieckiej drogówki, zrealizowały spot profilaktyczny, w którym przekazały cenne rady dotyczące tego, jak być bezpiecznym. Na uroczystej akademii, która odbyła się z okazji ich święta, mamy otrzymały w prezencie od swoich pociech odblaski, poprawiające ich bezpieczeństwo. Zachęcamy do obejrzenia spotu, a wszystkim Mamom życzymy radości, szczęścia i uśmiechu na co dzień, a także, by zawsze pamiętały o swoim bezpieczeństwie!

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w powstanie tego spotu. Przede wszystkim dziękujemy przedszkolakom z przedszkola nr 9 w Żywcu, wychowawcom i Pani Dyrektor, Burmistrzowi Żywca, który zaangażował się w działania oraz realizatorowi i montażyście spotu.

Film Spot "Z mamą bezpiecznie na drodze"

Pobierz plik Spot "Z mamą bezpiecznie na drodze" (format mp4 - rozmiar 48.43 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja spotu

Pobierz plik Audiodeskrypcja spotu (format mp3 - rozmiar 1.56 MB)

Powrót na górę strony