Wiadomości

Podziękowania dla świętochłowickich kryminalnych

Data publikacji 18.05.2022

„Może być Pan dumny”. Takimi słowami zwróciła się do Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach autorka listu, który wpłynął na ręce szefa miejscowych policjantów. Mieszkanka miasta podziękowała dwóm policjantom z Wydziału Kryminalnego. Wyraziła swoją wdzięczność i uznanie za profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność, dzięki którym odzyskała skradzioną gotówkę.

Do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów Wydziału Kryminalnego od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za szybkie ustalenie i zatrzymanie sprawcy włamania do jej mieszkania oraz odzyskanie skradzionej gotówki. Kobieta wyraziła wdzięczność stróżom prawa za ich zaangażowanie i profesjonalizm.

39-letni sprawca tej kradzieży został zatrzymany w pierwszej połowie kwietnia bieżącego roku, o czym pisaliśmy na stronie internetowej Policji.

Policjanci na co dzień spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej starają się podchodzić indywidualnie, aby zrozumieć społeczeństwo. Taka pochwała jest zawsze mobilizująca do dalszej, rzetelnej służby. Każde przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla stróżów prawa bezcenne, bez względu na to, w jakim wydziale pełnią służbę, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony