Wiadomości

Poszukiwany z zakazem prowadzenia pojazdów wpadł z narkotykami

Data publikacji 01.12.2021

Policjanci z bielskiej „czwórki” zatrzymali 20-latka, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Był także poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odsiadki pół roku za swoje wcześniejsze występki, a stróże prawa znaleźli przy nim marihuanę. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku więzienia i nie zamierzał dobrowolnie zgłosić się do odbycia kary. Kryminalni z czwartego komisariatu wszczęli więc za mężczyzną poszukiwania. W poniedziałek trafili na trop poszukiwanego, który miał się ukrywać u swojej znajomej. Ich podejrzenia się potwierdziły. Niedługo po tym, jak śledczy przyjechali pod ustalony adres, zauważyli osobowe renault, które prowadził poszukiwany mieszkaniec Bielska-Białej. Został on zatrzymany, a w zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli także marihuanę. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna miał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał on zarzut posiadania narkotyków oraz odpowie za złamanie sądowego zakazu. Bielszczanin zgodnie z dyspozycją sądu został osadzony w zakładzie karnym, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Powrót na górę strony