Wiadomości

Zmiana na stanowisku kierowniczym w Tarnowskich Górach

Data publikacji 13.09.2021

Dzisiaj w siedzibie śląskiej Policji odbyło się spotkanie związane ze zmianą kadrową na szczeblu kierowniczym w tarnogórskiej jednostce. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach kom. Waldemarowi Czapli. Komendant wręczył zastępcy komendanta rozkaz oraz pogratulował awansu.

Kolorowe zdjęcie. Teczka z logo Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w której znajduje się rozkaz dla awansowanego policjanta.

W trakcie spotkania Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn rozkazem personalnym delegował kom. Waldemara Czaplę do czasowego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach i powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta w tej jednostce z dniem 13 września 2021 roku. Dotychczas policjant zajmował stanowisko Komendanta Komisariatu Policji III w Bytomiu.

Rozkaz odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a nadinsp. Roman Rabsztyn wręczył go nowemu zastępcy szefa tarnogórskiej jednostki, jednocześnie gratulując awansu.

  • Kolorowe zdjęcie. Naczelnik wydziału kadr odczytuje rozkaz.
  • Kolorowe zdjęcie. Naczelnik Wydziału Kadr odczytuje rozkaz.
  • Kolorowe zdjęcie. Naczelnik Wydziału Kadr przekazuje Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach rozkaz dla policjanta.
  • Kolorowe zdjęcie. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wręcza awansowanemu policjantowi rozkaz.
  • Kolorowe zdjęcie. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach gratuluje policjantowi awansu.
  • Kolorowe zdjęcie przedstawiające Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.
Powrót na górę strony