Wiadomości

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 27.08.2021

Będzińscy kryminalni nieprzerwanie walczą z przestępczością narkotykową. Tym razem zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sosnowca, który w miejscu zamieszkania przechowywał znaczną ilość narkotyków. Stróże prawa przechwycili łącznie blisko pół kilograma marihuany. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Kryminalni z Będzina zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie pracują nad wykrywaniem naruszeń prawa. Wczoraj zarzuty usłyszał kolejny zatrzymany. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków w swoim miejscu zamieszkania i od razu przeszli do działania. Policjanci udali się do Sosnowca, gdzie zatrzymali 42-latka i zabezpieczyli ponad 70 gramów marihuany trzymanej w mieszkaniu. W trakcie prowadzonych czynności odkryli w jednej z piwnic kolejne narkotyki należące do 42-latka. Łącznie to blisko pół kilograma zabezpieczonej marihuany. Sosnowiczanin został osadzony w policyjnym areszcie i odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Dalszym losem mężczyzny zajmie się teraz sąd. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Pamiętajmy, że zażywanie narkotyków i dopalaczy może odcisnąć piętno na naszym zdrowiu. W naszych organizmach mogą zajść trwałe zmiany w funkcjonowaniu psychicznym, emocjonalnym i społecznym. Narkotykom mówimy stanowcze NIE!

Powrót na górę strony