Wiadomości

Zapraszamy przedstawicieli mediów

Data publikacji 19.05.2021

Zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie poświęcone nowym regulacjom prawnym dot. użytkowania w ruchu drogowym hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego (UTO) oraz urządzeń wspomagających ruch (UWR). Spotkanie odbędzie się w czwartek 20.05.2021 r. o godz. 10:00 w Parku Śląskim w Chorzowie przy al. Harcerskiej. Oprócz zaznajomienia się z przepisami będzie można również zapoznać się z urządzeniami, których dotyczą ww. przepisy. Spotkanie przeprowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach.

20 maja br. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące użytkowania w ruchu drogowym hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego (UTO) oraz urządzeń wspomagających ruch (UWR). W związku z tym jutro (20.05.2021 r.) o godz. 10:00 w Parku Śląskim w Chorzowie przy alei Harcerskiej (rejon nowego placu zabaw) - wjazd od ulicy Parkowej/CH AKS, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące nowych regulacji prawnych. Oprócz zaznajomienia się z przepisami będzie można również zapoznać się z urządzeniami, których dotyczą ww. przepisy. Spotkanie przeprowadzą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie, którego celem jest wsparcie Policji w jej działaniach na rzecz bezpieczeństwa obywateli, a także dotarcie z przekazem dotyczącym nowych przepisów do jak najszerszego grona odbiorców.

Osobą do kontaktów tej sprawie jest sierż. szt. Adam Jakubczyk tel. 790201210.

Serdecznie zapraszamy.

Powrót na górę strony