Wiadomości

Dzielnicowy odnalazł seniorkę

Data publikacji 17.05.2021

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 82-letniej mieszkanki Kłobucka. Zaniepokojeni bracia powiadomili Policję, gdy nie mogli nawiązać kontaktu z siostrą. Kłobucki dzielnicowy szybko odnalazł kobietę. Na szczęście była cała i zdrowa...

W piątek rano do kłobuckiej komendy zgłosiło się dwóch mężczyzn. Zaniepokoiła ich nieobecność ich siostry na porannej mszy rodzinnej. Nie mieli z nią kontaktu od poprzedniego dnia . Dom był zamknięty, a samotnie mieszkająca seniorka nie odpowiadała na telefony i pukanie do drzwi. Mundurowi natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania 82-letniej kobiety. Istniała obawa, że coś mogło jej się stać. Policjanci wspólnie ze strażakami wyważyli drzwi i weszli do środka. Wewnątrz nikogo nie zastali.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Dzielnicowy szybko odnalazł mieszkankę swojego rejonu. Całą i zdrową odwiózł do domu, gdzie czekał na nią zaniepokojony brat. Okazało się, że seniorka nie informując najbliższych, z samego rana wybrała się na badania lekarskie. Podziękowała dzielnicowemu za okazaną pomoc.

Powrót na górę strony