Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli podróbki towarów

Data publikacji 01.04.2021

Policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą tyskiej komendy zabezpieczyli biżuterię z naniesionymi podrobionymi znakami towarowymi znanej marki. Wartość strat producenta oszacowano wstępnie na niemal 30 tysięcy złotych. Właścicielce „lewego towaru” może grozić do 2 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą tyskiej komendy zdobyli informację o wprowadzaniu do obrotu handlowego towaru z naniesionymi podrobionymi znakami towarowymi znanej marki. Biżuteria sprzedawana była w jednym ze sklepów na terenie Tychów. Łączną sumę strat producenta oszacowano wstępnie na niemal 30 tysięcy złotych. Nielegalnym procederem zajmowała się 63-letnia tyszanka, która odpowie za wprowadzenie do obrotu podrobionego towaru z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej za to kara do 2 lat więzienia.

  • na pierwszym planie zdjęcia znajduje się nieumundurowany funkcjonariusz w żółtej odblaskowej kamizelce z napisem POLICJA.  Przed nim na biurku znajduje się zabezpieczona biżuteria .
  • nieumundurowany funkcjonariusz w żółtej odblaskowej kamizelce z napisem POLICJA trzyma w ręce zabezpieczoną biżuterię. Przed nim na biurku znajduje się pozostała biżuteria .
  • zabezpieczona biżuteria leży na biurku nad nim w dłoniach na których znajdują się niebieskie rękawiczki funkcjonariusz trzyma zabezpieczoną bransoletkę
Powrót na górę strony