Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim

Data publikacji 31.03.2021

Dzisiaj w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w dwóch śląskich jednostkach Policji i jednym z Wydziałów KWP w Katowicach. Zmiany kadrowe dotyczą komend w Zabrzu i Jaworznie oraz w Wydziale Ruchu Drogowego. Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn z dniem 1 kwietnia powierzył pełnienie obowiązków służbowych I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu nadkomisarzowi Jarosławowi Bąkowi, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta w tej jednostce.

Tego samego dnia powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie zacznie pełnić nadkomisarz Sławomir Zagrobelny, który do tej pory był Zastępcą Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Jego dotychczasowe obowiązki, powierzone zostaną natomiast komisarzowi Tomaszowi Bratkowi, będącemu do tej pory specjalistą tego wydziału.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

  • Meldunek komendantowi
  • Odczytanie rozkazu
  • Wręczenie rozkazu przez komendanta
  • Wręczenie rozkazu przez komendanta
  • Wręczenie rozkazu przez komendanta
  • Komendant gratuluje policjantom