Wiadomości

#Challenge „Kilometr dla Moniki”

Data publikacji 27.02.2021

W związku z nominacją do challengu „Kilometr dla Moniki”, Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Katowicach przeprowadził bieg i zbiórkę na rzecz wsparcia leczenia i rehabilitacji Pani Moniki, która pod koniec ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Po wykonaniu zadania, kontrterroryści nominowali kolejnych uczestników do zadania. Do challengu mają teraz stanąć policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Krakowie oraz Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

Ideą challenge’u jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Pani Moniki, która w listopadzie 2020 r. w miejscowości Niegowić uczestniczyła w wypadku drogowym. Pani Monika - 28-letnia mieszkanka powiatu wielickiego - jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. Ponieważ koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny, Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce zainicjował challenge pod nazwą ,,Kilometr dla Moniki’’. Pieniądze uzyskane w akcji zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie, a także rehabilitację Pani Moniki.

Po wykonaniu zadania, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Katowicach nominowali do kontynuacji tej inicjatywy: Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Krakowie oraz Oddział Prewencji Policji w Katowicach.

Więcej o zbiórce pod adresem siepomaga.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 12.32 MB)

Powrót na górę strony