Wiadomości

Krzyś z całego serca prosi o pomoc

Data publikacji 04.02.2021

5-letni syn naszego policjanta potrzebuje pomocy. Krzyś urodził się z wrodzoną wadą lewej dłoni. Tylko kosztowne protezowanie pozwoli Krzysiowi na normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Koszt zakupu protezy wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych, a z uwagi na to, że dziecko rośnie, protezy muszę być systematycznie wymieniane. Podaruj mu swój 1%.

Krzyś urodził się w maju 2016 roku z wrodzonym brakiem kości paliczków i śródręcza lewej dłoni. Wizyty w placówkach medycznych na terenie Polski przyczyniły się jedynie do potwierdzenia, że współczesna medycyna nie daje możliwości leczenia tego typu wady rozwojowej. Jedyną szansą dla Krzysia na normalne funkcjonowanie wśród rówieśników jest zakup kosztownej protezy. Koszt zakupu protezy w zależności od jej rodzaju, a także stopnia złożoności, wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ponadto protezy te muszą być sukcesywnie wymieniane i dostosowywane do wieku Krzysia. Dlatego ten uśmiechnięty chłopiec wraz ze swoimi rodzicami z całego serca prosi o wsparcie finansowe na zakup protezy lewej dłoni.

Zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać swój 1 % z rozliczenia podatkowego bądź wpłacić darowiznę na leczenie Krzysia.

 

Powrót na górę strony