Wiadomości

Od tragedii do cudu

Data publikacji 22.06.2021

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie, którego celem jest wsparcie Policji w działaniach na rzecz bezpieczeństwa, a także dotarcie z przekazem do jak najszerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że spot pod tytułem „Od tragedii do cudu” pozwoli uświadomić nam wszystkim, jak bardzo realne jest zagrożenie na drodze oraz jak wiele zależy od zachowań i wzajemnych relacji pomiędzy uczestnikami ruchu drogowego.

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się wakacjami oraz rozpoczętym już sezonem urlopowym organizujemy briefing prasowy połączony z prezentacją materiału filmowego, zrealizowanego na bazie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w czasie ubiegłorocznych wakacji. Mamy nadzieję, że spot pod tytułem „Od tragedii do cudu” pozwoli uświadomić nam wszystkim, jak bardzo realne jest zagrożenie na drodze oraz jak wiele zależy od zachowań i wzajemnych relacji pomiędzy uczestnikami ruchu drogowego. Gośćmi specjalnymi konferencji będą dzieci z jednej z katowickich szkół, które podzielą się swoimi refleksjami na temat bezpiecznych wakacji.
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie, którego celem jest wsparcie Policji w jej działaniach na rzecz bezpieczeństwa, a także dotarcie z przekazem do jak najszerszego grona odbiorców.

Spotkanie odbędzie się jutro 23 czerwca w auli (rotunda) Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy.

Osobami wyznaczonymi do kontaktu w tej sprawie są sierż. sztab. Adam Jakubczyk tel. 790201210 oraz mł. asp. Szymon Czysz tel. 506556110.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.18 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 690.84 KB)

Powrót na górę strony