Wiadomości

Areszt dla 23 letniego zabójcy

Data publikacji 22.12.2020

Nawet na karę dożywotniego pozbawienia wolności może trafić 23-latek. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 45-latka. Choć początkowo wydawało się, że ofiara spadła ze schodów, policjanci szybko odkryli, że jego śmierć nie była skutkiem nieszczęśliwego wypadku.

W sobotę tuż przed północą oficer dyżurny otrzymał informację o mężczyźnie, który spadł ze schodów i nie oddycha. Mimo, że na miejscu zjawili się również medycy, nie zdołali oni uratować 45-latka, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Wstępne ustalenia policjantów wskazywały na to, że mężczyzna uczestniczył w zakrapianych alkoholem spotkaniu, z którego wyszedł do sklepu. Kiedy wracał, miało dojść do nieszczęśliwego wypadku na schodach. Zarówno relacje przebiegu zdarzenia, które opisywali pozostali uczestnicy spotkania, jak i same obrażenia 45-latka były dla stróżów prawa niejasne. Mundurowi podejrzewali, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Policyjny instynkt nie zawiódł. Po dokładnym przyjrzeniu się sprawie, policjanci ustalili jak wyglądał przebieg zdarzenia. Wyszło na jaw, że pomiędzy 23-latkiem i 45-latkiem doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Jej finał okazał się niestety tragiczny. Dzięki zebranym przez śledczych dowodom, 23-latek został zatrzymany, a sąd zdecydował, że odpowie za zabójstwo. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara dozywotniego pozbawienia wolności. Na razie najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Powrót na górę strony