Publikujemy wizerunki w sprawie kradzieży rowerów - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Publikujemy wizerunki w sprawie kradzieży rowerów

Data publikacji 24.09.2020

Policjanci z Rybnika poszukują sprawców kradzieży rowerów z terenu parkingu Szkoły Podstawowej nr 34 przy ulicy Reymonta oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Rybniku. Skradziono rowery marki Hibaike, Cube, Romet – model Mustang M3 oraz Kross model KR hexagon 7.0. Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o kradzież jednośladów przy ulicy Wodzisławskiej. Osoby, które rozpoznają tych mężczyzn, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 16 września br. mężczyźni skradli dwa rowery w rejonie tak zwanej unijnej wiaty Szkoły Podstawowej nr 2 w Rybniku przy ulicy Wodzisławskiej. Do zdarzenia doszło około godziny 12.20. Były to rowery marki Romet – model Mustang M3 koloru białego oraz marki Cube koloru niebiesko – zielonego wraz z bagażnikiem zamocowanym na rurce od siodełka.

Mężczyźni podejrzewani o kradzież rowerów w SP nr 2 w Rybniku.

Tego samego dnia z terenu Szkoły Podstawowej nr 34 w Rybniku przy ulicy Reymonta skradziono rower marki Kross model KR hexagon 7.0 koloru czarno – grafitowo – niebieskiego oraz rower marki Hibaike.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 582 80.

  • Podejrzewani o kradzież rowerów.
  • Kamery monitoringu nagrały podejrzewanych o kradzież rowerów w SP nr 2 w Rybniku.
  • Mężczyźni podejrzewani o kradzież rowerów.