Wiadomości

Droga nie jest miejscem do takich "popisów"

Data publikacji 20.08.2020

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który na al. Korfantego najpierw stworzył zagrożenie, jadąc na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle. Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany wysokim mandatem. Apelujemy o zdrowy rozsądek – często to właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie na drogach giną ludzie.

Wczoraj policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który lekceważąc przepisy, demonstrował jazdę na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle. 24-letni motocyklista swoimi "popisami" stworzył zagrożenie nie tylko dla innych pojazdów, ale i dla pasażera, który z nim jechał. Nieodpowiedzialne zachowanie 24-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego zarejestrował policyjny wideo rejestrator. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na 24-latka mandaty karne na łączną kwotę tysiąca złotych i 12 punktów karnych. 

Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Tych podróżujących jednośladami, a także kierujących samochodami o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze.

Opis filmu: Film kolorowy: Fragment nagrania z policyjnego wideo rejestratora

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.56 MB)

Powrót na górę strony