Wiadomości

Uroczyste pożegnanie oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie

Data publikacji 07.08.2020

W środę odbyło się uroczyste pożegnanie asp. sztab. Karoliny Błaszczyk. Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie mł. insp. Piotr Kost, wraz z policjantami oraz pracownikami służby cywilnej, podziękowali Karolinie Błaszczyk za wieloletnią współprace i zaangażowanie, z jakim wypełniała swoje obowiązki służbowe. Mamy nadzieję, że na zasłużonej emeryturze zrealizuje ona wszystkie zamierzenia, na jakie do tej pory brakowało czasu...

5 sierpnia 2020 roku był ważnym dniem dla asp. sztab. Karoliny Błaszczyk, która pożegnała się z policyjnym mundurem i odeszła na zasłużoną emeryturę. Karolina pełniła służbę w Policji od ponad 20 lat, a od 2009 roku była rzecznikiem Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Choć uroczystość, ze względu na pandemię, odbyła się w mniej licznym gronie, nie zabrakło uśmiechu i pozytywnych emocji.

Karolinie życzymy powodzenia i wytrwałości w zrealizowaniu wszystkiego, o czym do tej pory marzyła, a czego zaniechała z powodu braku czasu. Niech to „nowe życie”, poza służbą, przyniesie spełnienie i dopełnienie, będzie czasem na nowe pasje i piękne życie, w którym nie zabraknie uśmiechu, jakim na co dzień nas zarażała.