Wzięli udział w quizie i wygrali płyty z policyjną muzyką - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Wzięli udział w quizie i wygrali płyty z policyjną muzyką

Data publikacji 25.07.2020

Pani Basia, Pani Oliwia i Pan Łukasz jako pierwsi zadzwonili dzisiaj pod podany numer i prawidłowo odpowiedzieli na pytania z zakresu ruchu drogowego, a tym samym zdobyli nagrody w Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Quiz zorganizowali policjanci z żorskiej komendy, aby przypomnieć wszystkim zmotoryzowanym, jak ważne jest, szczególnie podczas wakacyjnych podróży, bezpieczeństwo na drodze. Uczestnicy konkursu otrzymają teraz pamiątkowe dyplomy oraz jubileuszowe płyty z muzyką w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Mł.asp. Marcin Powroźnik z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Żorach przepytywał dzisiaj telefonicznie z przepisów ruchu drogowego. Z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy policjanci bowiem przygotowali dla chętnych quiz na odległość, w którym odpowiadając prawidłowo na pytania można było zdobyć dyplom i płytę z muzyką policyjnej orkiestry.

Policjant uczestników pytał m.in. o niezbędne wyposażenie pojazdu, dozwoloną prędkość na poszczególnych drogach, znaki drogowe, prawidłowe parkowanie, a także o to kto jest patronem wszystkich kierowców. Aby zdobyć nagrodę wystarczyło podać swoje imię, wyrazić zgodę na udział w quizie i odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania.

Mamy nadzieję, że zwycięzcom towarzyszące w podróży utwory w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach będą przypominały o prawidłowych zachowaniach za kierownicą, a ich podróże upłyną pod znakiem bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i GRATULUJEMY!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.71 MB)