Wiadomości

Pomagamy Jasiowi stanąć na nogi!

Data publikacji 16.06.2020

3-letni syn policjanta - Jaś, nadal potrzebuje naszej pomocy! Chłopiec urodził się z rozszczepem kręgosłupa i nie chodzi. Możemy to zmienić! Wpłacając dowolną kwotę, pomożemy rodzicom Jasia kupić ortezy i gorset silikonowy, dzięki którym chłopiec stanie na nogi. Koszt zakupu sprzętu wynosi 17 tys. zł i niestety przewyższa możliwości finansowe rodziny. Dlatego prosimy Was o pomoc.

Jaś jest synem naszego kolegi st. sierż. Tomasza Jabłońskiego, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Zbrosławicach. Chłopiec urodził się w lipcu 2017 roku z rozszczepem kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Ma niedowład nóżek i pęcherz neurogenny co oznacza, że musi być cewnikowany co 3 godziny.

Odkąd Jaś skończył miesiąc, aby usprawnić mu nóżki i pęcherz, jest bardzo intensywnie rehabilitowany. Dzięki temu chłopiec samodzielnie siedzi i sprawnie raczkuje. Rehabilitacja oraz dalsze leczenie są niezbędne do tego, aby w przyszłości Jaś był samodzielny. Niestety, leczenie jest bardzo kosztowne. Rodzice robią wszystko, aby pomóc synowi, jednak czasami brakuje pieniędzy. W ubiegłym roku, dzięki naszej pomocy, opiekunowie chłopca zebrali ponad 30 tys. zł, kiedy pojawiła się nowa nadzieja na poprawę zdrowia Jasia - leczenie komórkami macierzystymi. Teraz, aby stanąć na nogi, Jaś potrzebuje ortez oraz gorsetu silikonowego. Niestety, koszt tego sprzętu to kwota 17 tys. zł, co przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Grafika plakat z wizerunkiem Jasia Jabłońskiego otoczonego czerwonym sercem. Tekst na grafice: Pomagamy Jaś potrzebuje 17 tys. złotych na zakup ortez i gorset silikonowy. Damy Radę!!!

Dlatego zwracamy się ponownie z ogromną prośbą do policjantów i policjantek, pracowników cywilnych oraz wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Liczy się każdy grosz. Dzięki Wam Jaś może stanąć na nogi! Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą zbierzemy odpowiednią kwotę.

Aby pomóc Jasiowi, możesz przekazać dowolną kwotę pieniędzy, logując się na stronie: https://www.siepomaga.pl/jas-jablonski. Wierzymy, że chłopiec pokona przeciwności losu i wygra, że wszyscy wygramy. Dzięki wsparciu bardzo wielu osób, problemy związane z leczeniem są do pokonania.

Powrót na górę strony