Wiadomości

Tyski policjant na podium

Data publikacji 31.10.2019

St. post. Adam Buras z tyskiej komendy wywalczył I miejsce w zawodach Jiu-Jitsu. Były to pierwsze zawody, w których wziął udział. Osiągnięty wynik był sprawdzianem i rozgrzewką przed kolejnymi rywalizacjami, które planuje w tej dyscyplinie. Policjant realizuje swoje sportowe pasje, a na co dzień służy w wydziale prewencji tyskiej komendy. Jest też ratownikiem medycznym i w ciągu swojego drugiego roku służby wielu osobom już pomógł.

Policjanci z uwagi na wykonywany zawód na co dzień muszą dbać o swoją kondycję i wysoką sprawność fizyczną. St. post. Adam Buras jest policjantem w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach. Od sześciu lat trenuje Jiu-Jitsu, a jego udział w zawodach XXIX Ligi BJJ Katowice zakończył się złotym medalem. Stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej +91,5kg. I miejsce w zawodach zwiększyło jego apetyt na kolejne starcia w sportowej rywalizacji, które mundurowy już planuje.

Tyski policjant jest ratownikiem medycznym i na co dzień służy w wydziale prewencji. Jego dotychczasowe doświadczenia i wykształcenie dające mu tytuł ratownika, niewątpliwie są przydatne w codziennej służbie. Wiedza jaką posiada pozwala mu w sposób profesjonalny udzielać pomocy przedmedycznej potrzebującym.

Naszemu Koledze gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych przedsięwzięciach!


 

  • Na zdjęciu widocznych trzech mężczyzn stojących na podium. Wszyscy trzymają w rękach dyplomu koloru żółtego.
  • Umundurowany policjant stoi przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Tychach przy banerze komendy.
  • Dyplom zajęcia 1 miejsca na zawodach Jiu-Jitsu na żółtej kartce, obok po lewej stronie -medal.
Powrót na górę strony