Wiadomości

Policjant z Tychów na podium

Data publikacji 16.09.2019

Sierż. sztab. Dawid Palka z tyskiej komendy zdobył kolejny puchar. Policjant, którego pasją jest bieganie ma na swoim koncie już wiele dyplomów, pucharów i wyróżnień. Tym razem w rywalizacji z przedstawicielami innych służb mundurowych, tyski policjant dobiegł na podium, zdobywając 3. miejsce w kategorii mundurowej w biegu ulicznym.

Sierż. sztab. Dawid Palka pracuje w wydziale prewencji tyskiej komendy. Po pracy mundur zamienia na dres i biega. To jego ogromna pasja. Policjant ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych z tą dyscypliną. Ostatnim osiągnięciem naszego kolegi jest III miejsce w kategorii mundurowej w biegu ulicznym „Czwarta srebrna dziesiątka”, który odbył się w Olkuszu. Łącznie wzięło w nim udział blisko 180 biegaczy. Uczestnicy imprezy rywalizowali w biegu głównym na 10 km. Trasa prowadziła ulicami miasta. Ostatecznie w klasyfikacji służb mundurowych policjant zdobył III miejsce, natomiast w klasyfikacji ogólnej, spośród wszystkich uczestników, miejsce 24.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - tych osobistych, jak i zawodowych.

 

  • sierż. szt. Dawid Palka w umundurowaniu trzyma puchar.
  • Na zdjęciu widoczny puchar z IV  biegu ulicznego "Srebrna dziesiątka" .
  • Na podium widoczni funkcjonariusze po cywilnemu, trzymający puchary, obok stoją inne osoby, nad nimi napis: "Miasto i Gmina Olkusz"
Powrót na górę strony