Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli 1000 działek amfetaminy - 33-latek trafił do aresztu

Data publikacji 12.09.2019

Policjanci zatrzymali, a Prokurator Rejonowy w Tychach tymczasowo aresztował 33-letniego tyszanina, który posiadał znaczną ilość narkotyków oraz uczestniczył w obrocie nimi. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 1000 porcji dilerskich tego narkotyku. Za popełnione przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 12 lat więzienia.

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej „namierzyli” w minionym tygodniu 33-latka, którego podejrzewali o udział w handlu narkotykami i posiadanie zabronionych środków odurzających. Policjanci się nie mylili. W mieszkaniu tyszanina zabezpieczyli amfetaminę, z których można było sporządzić 1000 działek dilerskich. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania narkotyków oraz udziału w obrocie nimi. Na wniosek policjantów i prokuratora zatrzymany został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do lat 12 więzienia.

  • Na zdjęciu widoczna amfetamina poporcjowana w woreczkach. Wszystkie małe woreczki znajdują się w jednym większym worku strunowym. Za nim widoczne szare koperty.
  • Policjant w odblaskowej kamizelce trzyma woreczek strunowy z zawartością amfetaminy.
  • Nieumundurowany policjant w odblaskowej kamizelce oraz w rękawiczkach trzyma woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Na biurku leży dużo woreczków z zawartością narkotyku oraz waga.
  • Widok ręki w rękawiczkach odchylającej woreczek strunowy, w którym znajduje się amfetamina.
  • Nieumundurowana policjantka w żółtej kamizelce trzyma w rekach woreczki strunowe z zawartością amfetaminy.
  • Widok rozłożonych rąk w rękawiczkach, na których leżą woreczki strunowe z zawartością amfetaminy.
Powrót na górę strony