Wiadomości

Zapraszamy na V Półmaraton Służb Mundurowych

Data publikacji 09.09.2019

W sobotę 14 września 2019 roku odbędzie się V Półmaraton Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu. Impreza organizowana jest w ramach 11 Bytomskiego Półmaratonu. Zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników wszystkich służb mundurowych do udziału w rywalizacji.

14 września o godz. 11.00 w Bytomiu-Miechowicach odbędzie V Półmaraton Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu. W tym roku, z powodu przypadającego jubileuszu 100-lecia powołania Policji Państwowej, rywalizacja przybiera jeszcze większą rangę. Impreza organizowana jest w ramach 11 Bytomskiego Półmaratonu, czyli biegu ulicznego na dystansie 21,097 m. Start oraz meta usytuowane są na terenie parkingu Centrum Handlowego przy ul. Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25. W zawodach mogą uczestniczyć funkcjonariusze lub pracownicy wszystkich służb mundurowych. Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe puchary.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji!

Proszę o zapoznanie się z poniżej zamieszczonym regulaminem klasyfikacji, a szczegółowe informacje dotyczące 11 Bytomskiego Półmaratonu oraz zapisy dostępne są na stronach:

http://bytomskipolmaraton.pl/

https://www.zmierzymyczas.pl/

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony