Wiadomości

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 11.07.2019

Policjanci z Tychów zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli ponad 260 gramów marihuany, ponad 13 gramów haszyszu i blisko 400 gramów ekstazy. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia.

26-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z wydziału kryminalnego tyskiej komendy. Śledczy zabezpieczyli ponad 260 gramów marihuany, ponad 13 gramów haszyszu i blisko 400 gramów ekstazy.

Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować blisko 2 tysiące dilerskich porcji. Zarówno tyscy policjanci, jak i prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku. Za posiadanie środków odurzających w znacznej ilości ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat więzienia.

  • Na zdjęciu widoczne ręce w niebieskich rękawiczkach trzymające w niebieskim woreczku marihuanę.
  • Na zdjęciu widoczne narkotyki w niebieskim woreczku i w plastikowym pudełku koloru niebieskiego.
  • Na zdjęciu widoczne narkotyki w plastikowym pudełku koloru zielonego.
  • Na zdjęciu widoczne środki odurzające w postaci kryształków, znajdujące się w woreczku.
  • Na zdjęciu widoczna nieumundurowana policjantka w kamizelce odblaskowej i w niebieskich rękawiczkach trzymające narkotyki w postaci bryły.
  • Na zdjęciu widoczne ręce w niebieskich rękawiczkach trzymające w niebieskim woreczku marihuanę, w tle napis "Policja" z kamizelki odblaskowej.
Powrót na górę strony