Poszukujemy sprawcy napadu z bronią. Rozpoznajesz? Powiadom nas - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy napadu z bronią. Rozpoznajesz? Powiadom nas

Data publikacji 10.07.2019

Będzińscy policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło w nocy z 2 na 3 czerwca bieżącego roku, na terenie jednej z firm w Wojkowicach Kościelnych. Wizerunek jednego ze sprawców zarejestrowała kamera monitoringu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o pilny kontakt.

 

Do rozboju doszło z 2 na 3 czerwca bieżącego roku, około północy, na terenie jednej z firm działających w Wojkowicach Kościelnych. Mężczyzna, którego widać na dołączonym nagraniu, używając przedmiotu przypominającego pistolet, skradł z firmy gotówkę. Wszystko wskazuje na to, że nie działał w pojedynkę. Towarzyszyły mu najprawdopodobniej cztery inne osoby. 

Świadkowie zdarzenia lub osoby mające jakiekolwiek informacje o mężczyźnie z nagrania, proszone są kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Będzinie pod nr tel: (32) 36 80 238 (osoba prowadząca sprawę - kom. Janusz Jasiński), pozostałe telefony (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać pocztą elektroniczną - dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl, a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS", zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.