Kolejny sukces posterunkowej

Data publikacji 16.05.2019

Wczoraj w Bytomiu odbyły się V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Do udziału w zawodach zgłosiło się blisko 200 biegaczy, w tym mundurowi oraz pracownicy cywilni. Myszkowski garnizon reprezentowała posterunkowa Natalia Mazanek, która okazała się bezkonkurencyjna i zajęła najwyższe miejsce na podium.

Zawody odbyły się wczoraj w ośrodku Sport Dolina w Bytomiu. Bieg rozpoczął się o 11.30. W zawodach uczestniczyli funkcjonariusze służb mundurowych, pracownicy cywilni oraz emeryci policyjni. Trasa dla kobiet i mężczyzn miała dystans 9 km i poprowadzona została drogami gruntowymi, w tym przez rezerwat przyrody Segiet. Reprezentantka myszkowskich policjantów, posterunkowa Natalia Mazanek, okazała się bezkonkurencyjna i stanęła na najwyższym miejscu podium, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii. To kolejny sukces naszej policjantki w ostatnim czasie. Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy jej dalszych sukcesów!