Wiadomości

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej „Najaktywniejszą Instytucją 2018”

Data publikacji 27.02.2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż bielska komenda po raz drugi w historii została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem dla najaktywniejszych instytucji zaangażowanych w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018. Przedsięwzięcie objął honorowym patronatem Prezydent RP Andrzej Duda. Dyplom i specjalny ryngraf odebrał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorz Jakubiec. Dyrekcjom szkół bardzo dziękujemy za oddane w konkursie głosy.

Wczoraj w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zostały wręczone wyróżnienia dla najaktywniejszych instytucji zaangażowanych w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018. Ideą organizowanego od wielu lat projektu jest przede wszystkim wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych. Dzięki możliwości odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, Dzień Przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. W trakcie wizyty uczniowie mogą zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, pozyskać informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania, a także zapoznać się z organizacją i zarządzaniem daną instytucją.


Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Firmę i Instytucję, spośród ponad 12 tysięcy podmiotów, wyłonił Komitet Honorowy. Podczas Gali nagrodzono najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, a także najaktywniejszych szkolnych koordynatorów oraz uczniów wyróżnionych w konkursie „Jak 'Dzień przedsiębiorczości' wpłynął na moje decyzje zawodowe”. Podczas tegorocznej gali już po raz drugi z rzędu, bielska komenda została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem przyznawanym najaktywniejszym instytucjom zaangażowanym w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018. Dyplom i specjalny ryngraf odebrał osobiście Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorz Jakubiec z rąk Prezesa Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniewa Modrzewskiego. W roku 2016 bielskiej jednostce przyznano podobne wyróżnienie. Składamy serdeczne podziękowania dyrekcjom szkół z Bielska-Białej i powiatu bielskiego za docenienie naszego zaangażowania i oddane w konkursie głosy.

W tym roku Dzień Przedsiębiorczości odbędzie się 20 marca. Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, w nowej siedzibie przy ul. Wapiennej 45, otworzy swoje podwoje dla młodych ludzi pragnących związać swoje przyszłe życie zawodowe ze służbą społeczeństwu.

Powrót na górę strony